Jdi na obsah Jdi na menu

Regionální pohár žactva 2016 / 2017

14. 12. 2016

2. turnaj - Čáslav 4.12.2016

Druhého dílu Regionálního přeboru žactva v Čáslavi se zúčastnilo 47 mladých stolních tenistů a velimské naděje se znovu ve výsledkové listině neztratily. Adam Pena zopakoval své umístění z předešlého turnaje, když mu cestu do finále zatarasil Milan Cincibus. Týnecký hráč tedy nečekal s odvetou za prohrané finále z přeboru mládeže Kolínska dlouho. Zbylí velimští hráči se umístili v první dvacítce celkového pořadí - 9. Petr Balouš, 13. Matěj Mén, 15. Jan Bulgr, 17. Štěpán Pena a 20. Radek Sahulka.

1. turnaj - Kutná Hora 6.11.2016

Regionální pohár žactva opět odstartoval v Kutné Hoře, kam přijelo poměřit své síly 58 hráčů resp. hráček. Minulý turnaj v tomto městě čítal 36 účastníků, takže jde o významný nárůst zájmu o toto klání. I z Velimi tentokrát přijela početnější výprava, kterou tvořilo 6 stolních tenistů oproti 2 z minulého roku. A výjezd to byl vskutku zdařilý. Všech šest hráčů se probojovalo do KO32, čtyři z nich do KO16 a Adam Pena ukončil svou turnajovou pouť až v semifinále, a obsadil tak dělené třetí místo. Úvodní díl turnajové série vyšel velimské výpravě na výbornou, pokračování v prosinci...