Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Velim - Sokol Kosmonosy 0-10

31. 1. 2016

Sokol Velim v prvním kole zvítězil v Mlékojedech 10:0, ve druhém kole jeho hráči pocítili tento výsledkový poměr v opačném gardu. Hosté jsou fakticky o dvě soutěže výše a roli favorita beze zbytku ve Velimi potvrdili. Kosmonosy do zápasu nasadily silnou sestavu, kterou tvořili výhradně hráči jejich A - týmu. Domácí zaskočili svého soupeře v úvodní sadě deblů, kterou vyhráli 11:9. V následujících setech ale v součtu uhráli méně bodů než v tom vítězném. Velimští stolní tenisté pak v singlech vybojovali další čtyři vítězné sady. Nejblíž výhře byl Franta Dej v duelu s Petrem Durdisem mladším, když v tomto špílu podlehl až v koncovce pátého setu. Po zápase pak proběhla tradiční „tisková konference" za účasti  obou týmů v restaurační části velimské sokolovny.